top of page

BALTIŠKOS LILOS ŽAIDIMAS

 Lila – gyvenimą transformuojantis žaidimas, turintis 2000 metų išminties šaknis. Yra atgimęs naujoje Baltiškos Lilos versijoje ir virtęs nuostabia gyvenimo filosofija. Žaidimas padeda labiau pažinti ir suprasti save, gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

 Dažnai žmogus jaučiasi savo gyvenime pasiklydęs. Nežinantis, kokį geriausia priimti sprendimą savo kelyje, kuria linkme eiti, kaip atrasti savo vidinį pašaukimą, atskleisti talentus, sustiprinti sveikatą, pagerinti santykius, pasikviesti gausą į savo gyvenimą.

 Jūs galite ateiti su bet kokiu rūpimu klausimu ir žaidimo eigoje gauti atsakymą. Kiekvienas žaidimo langelis yra gyvas, kalbantis, nešantis svarbią informaciją.

 Kiekvienas iš Jūsų turi galimybę pastebėti, pasirinkti ir padaryti savo gyvenime sprendimą. Lilos erdvėje į paviršių iškyla ribojantys įsitikinimai, mąstymo modeliai, kuriais vadovaujatės savo gyvenime. Lilos filosofijoje nėra nieko blogai ar gerai. Yra kaip yra. Svarbu pastebėti ir pasirinkti, kuriuo keliu Jūs norite eiti toliau. Žaidimas Jus palydės į harmoniją ir vienybę su savimi ir visata. Bet jei viduje išliks vidinis pasipriešinimas, ribojantys įsitikinimai, nuostatos kurios veda į savęs apgaulę Jūs tai pamatysite žaidimo eigoje. Ir tai yra Jūsų gyvenimo pasirinkimas ir patirtis. Reiškia Jūs savimi dar kaupsite patirtį, kol įgysite gyvenimo išmintį.

 Lilos žaidimo metu mes mokomės būti čia ir dabar ir matyti galimybes. Šį įgūdį perkelti į savo kasdieninį gyvenimą ir stebėti kokias galimybes Jums suteikia gyvenimas. Atsiverti ir būti gyvenimo tėkmėje. Pozityvus protas mums padeda pamatyti gyvenimo resursus ir jais pasinaudoti. Negatyvus protas vis grąžina atgal į proto apgaulę, kur žmogus užstringa savo iliuzijose, prisirišimuose, proto apgaulėje ir atitolsta nuo savęs.

 Būkite žaismingi ir smalsumo vedami pasinerkite į Lilos gyvenimo žaidimą. Jūs tiksliai atsidursite ten, kur turite būti. Leiskite sau patirti, išjausti, suprasti. Atsakymas į Jūsų rūpimą klausimą ateis žaidimo eigoje. Tada galėsite priimti teisingą sprendimą.

Kviečiu žaisti kartu!

 Kviečiu visus, kurie pajautė širdimi, į šį gyvenimą keičiantį žaidimą. Kai esame bendrystėje, galime dalintis savo patirtimi, atradimais ir vidinėmis įžvalgomis. 

 Žaidimas vyksta individualiai arba grupėje. Galima tartis dėl individualaus Lilos žaidimo Jūsų rato žmonėms. Vykstame ir į kitus miestus. 

Žaidimą veda: Rūta Černiauskaitė - Baltiškos Lilos, Reiki ir pa(są)monės transformacijos meistrė.

Artimiausi Baltiškos Lilos žaidimai gyvai Tenerifėje, Evelina Yoga studijoje,Travesía de San Vicente 19, Alcala. 

  • Kovo 11 d. 16 val. 

Žaidimo trukmė: 2-5 val. 

Su savimi turėkite:

  • Sąsiuvinį ir tušinuką

  • Asmeninį daiktą-talismaną, su kuriuo žaisite gyvame žaidime

  • Gertuvę

Dalyvio mokestis: gyvai 50 Eur 

Vietų skaičius ribotas, prašome registruotis iš anksto. 

Žaidimas vyks anglų-lietuvių kalba. 

Registracija: https://forms.gle/84ZHvPrKAVhbg35v7

 

Informacija: +370633 00011, rutahealing@gmail.com

received_584446426790762-01.jpeg
1.jpg

Baltiškos Lilos žaidimas online grupėje

Data: kovo 7 d. ir kovo 15 d. 19 val. LT laiku

 

Žaidimo trukmė: ~ 2-4 val.

Vieta: Lilos online platforma

Su savimi turėkite:

  • Sąsiuvinį ir tušinuką

  • Žaidimo 2 kauliukus (yra galimybė naudotis virtualiais kauliukais)

Dalyvio mokestis: 45 Eur. Vietų skaičius ribotas. 

Registracija: https://forms.gle/84ZHvPrKAVhbg35v7

 

Informacija: +370633 00011, rutahealing@gmail.com

bottom of page