top of page

Ruta Healing vasaros maratonas "Vidinis žydėjimas"
17/06/24

1_ (27).jpg

Dvasinių praktikų mylėtojus kviečiu į

Ruta Healing maratoną online!

  Kartu atliksime Reiki praktikas ir meditacijas, kurios padės Jums nuimti vidines įtampas, atsipalaiduoti, susigrąžinti jėgas ir prisipildyti  gyvybine energija, pagerinti savo fizinę ir dvasinę būseną. Maratono metu gilinsimės į Reiki sistemą, dalinsimės patirtimi ir gera energija. Jūsų laukia Theta Healing, Neurografikos praktikos ir meditacijos.

Formatas

  • 21 dieną atliksime Reiki pasirinktas praktikas ir rašysime dėkingumo dienoraštį bendrame Reiki energetiniame lauke. Dovana PDF naujas Reiki žurnalas, kuriame galėsite užrašyti savo įžvalgas ir savirefleksiją atliekant praktikas. Maratono metu sustiprinsime Dėkingumo energiją ir kartu pildysime dėkingumo dienoraštį 21 dieną.

  • Dienos žinutė - pasidalijimas.

Programa

  • 06.17. 19.30 val. Reiki ratas, susipažinimas, Reidžiu - Reiki energijos pastiprinimas, Gašio meditacija, Reiki kvėpavimo praktikos, intuityvus Reiki - savigydos seansas sau. 

  • 06.19. 19 val. Kristalų ir mineralų naudojimas Reiki seansuose ir meditacijose. Čakros ir kristalai. Paskaitą ves Kristina Česnulevičiūtė

  • 06.22. 10 val. Theta healing kompleksinė grupinė praktika giliam Sielos ir kūno gydymui: "Laisvai plaukiojantys prisiminimai", "Gydymas įsčiose", "Sielos gydymas". 

  • 06.29 10 val. Neurografika ir Reiki. Piešinys "In ir Jang simbolis"" - vidinis balansas ir harmonija. Jums reikės A4 arba A3 piešimo popieriaus lapo, juodų markerių (įvairaus storumo: 1-3 mm, 1-2 mm, 0,8 mm), spalvotų pieštukų arba žymeklių, tušinuko, užrašų knygutės. 

  • 07.07. 10 val. Bendraminčių ratas,  praktika "Susijungimas su savo aukščiausiuoju Aš", meditacija "Vidinis žydėjimas". 

Dovana: mano nuotolinis kolektyvinis Reiki seansas per kristalų retransliatorių. 

Maratono metu galima bus pasipraktikuoti ir atlikti Reiki nuotolinius seansus porose. 

Programos turinys gali keistis, atsižvelgiant į dalyvių pageidavimus.

Informacija

  Ruta Healing online maratoną ves Rūta Černiauskaitė - Ruta Healing Centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, (pa)sąmonės transformacijos meistrė, Theat Healing praktikė, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, Neurografikos instruktorė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė. 

  Reiki maratonas skirtas visų Reiki pakopų praktikams, norintiems gauti naują impulsą, pastiprinti Reiki energijos tekėjimą, transformuoti neigiamus įsitikinimus, programas, sustiprinti savigydos galias. Naujokams, kurie nori kartu pradėti medituoti, dalintis įžvalgomis, tobulėti ir augti Reiki erdvėje. Net jeigu ir baigėte Reiki mokymus senai, Reiki maratonas padės Jums sustiprėti ir atnaujinti žinias. Dalyviams bus suteikiamas Reidžiu

 

  Seminarai vyks gyvai uždaroje FB grupėje arba Zoom platformoje. 

  Pradžia: birželio 17 d. Seminarai vyks tiesiogiai, Jūs galėsite perklausyti įrašus patogiu laiku.

  Trukmė: 21 diena

  Dalyvio mokestis: 55 Eur 

  Registracija: https://forms.gle/7CCxVvwVxyV49gu29

  Informacija: 863300011, rutahealing@gmail.com

bottom of page