top of page

BALTIŠKOS LILOS ŽAIDIMAS

 Lila – gyvenimą transformuojantis žaidimas, turintis 2000 metų išminties šaknis. Yra atgimęs naujoje Baltiškos Lilos versijoje ir virtęs nuostabia gyvenimo filosofija. Žaidimas padeda labiau pažinti ir suprasti save, gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

 Dažnai žmogus jaučiasi savo gyvenime pasiklydęs. Nežinantis, kokį geriausia priimti sprendimą savo kelyje, kuria linkme eiti, kaip atrasti savo vidinį pašaukimą, atskleisti talentus, sustiprinti sveikatą, pagerinti santykius, pasikviesti gausą į savo gyvenimą.

 Jūs galite ateiti su bet kokiu rūpimu klausimu ir žaidimo eigoje gauti atsakymą. Kiekvienas žaidimo langelis yra gyvas, kalbantis, nešantis svarbią informaciją.

 Kiekvienas iš Jūsų turi galimybę pastebėti, pasirinkti ir padaryti savo gyvenime sprendimą. Lilos erdvėje į paviršių iškyla ribojantys įsitikinimai, mąstymo modeliai, kuriais vadovaujatės savo gyvenime. Lilos filosofijoje nėra nieko blogai ar gerai. Yra kaip yra. Svarbu pastebėti ir pasirinkti, kuriuo keliu Jūs norite eiti toliau. Žaidimas Jus palydės į harmoniją ir vienybę su savimi ir visata. Bet jei viduje išliks vidinis pasipriešinimas, ribojantys įsitikinimai, nuostatos kurios veda į savęs apgaulę Jūs tai pamatysite žaidimo eigoje. Ir tai yra Jūsų gyvenimo pasirinkimas ir patirtis. Reiškia Jūs savimi dar kaupsite patirtį, kol įgysite gyvenimo išmintį.

 Lilos žaidimo metu mes mokomės būti čia ir dabar ir matyti galimybes. Šį įgūdį perkelti į savo kasdieninį gyvenimą ir stebėti kokias galimybes Jums suteikia gyvenimas. Atsiverti ir būti gyvenimo tėkmėje. Pozityvus protas mums padeda pamatyti gyvenimo resursus ir jais pasinaudoti. Negatyvus protas vis grąžina atgal į proto apgaulę, kur žmogus užstringa savo iliuzijose, prisirišimuose, proto apgaulėje ir atitolsta nuo savęs.

 Būkite žaismingi ir smalsumo vedami pasinerkite į Lilos gyvenimo žaidimą. Jūs tiksliai atsidursite ten, kur turite būti. Leiskite sau patirti, išjausti, suprasti. Atsakymas į Jūsų rūpimą klausimą ateis žaidimo eigoje. Tada galėsite priimti teisingą sprendimą.

Kviečiu žaisti kartu!

 Kviečiu visus, kurie pajautė širdimi, į šį gyvenimą keičiantį žaidimą. Kai esame bendrystėje, galime dalintis savo patirtimi, atradimais ir vidinėmis įžvalgomis. 

 Žaidimas vyksta individualiai arba grupėje, gyvai arba online. Galima tartis dėl individualaus Lilos žaidimo Jūsų rato žmonėms. Vykstame ir į kitus miestus. 

Žaidimą veda: Rūta Černiauskaitė - Baltiškos Lilos, Reiki ir pa(są)monės transformacijos meistrė.

Artimiausi Baltiškos Lilos žaidimai gyvai 

Žaidimo trukmė: 2-5 val. 

Su savimi turėkite:

  • Sąsiuvinį ir tušinuką

  • Asmeninį daiktą-talismaną, su kuriuo žaisite gyvame žaidime

  • Gertuvę

Dalyvio mokestis: 50 Eur 

Vietų skaičius ribotas, prašome registruotis iš anksto.

Žaidimas vyks lietuvių kalba / anglų kalba

Registracija: https://forms.gle/84ZHvPrKAVhbg35v7

 

nformacija: +370633 00011, rutahealing@gmail.com

received_584446426790762-01.jpeg
1.jpg

Baltiškos Lilos žaidimas online 

Data: 

Žaidimo trukmė: ~ 2-4 val.

Vieta: Lilos online platforma

Su savimi turėkite:

  • Sąsiuvinį ir tušinuką

  • Žaidimo 2 kauliukus (yra galimybė naudotis virtualiais kauliukais)

Dalyvio mokestis: 50 Eur. Vietų skaičius ribotas. 

Registracija: https://forms.gle/84ZHvPrKAVhbg35v7

 

Informacija: +370633 00011, rutahealing@gmail.com

Galerija

Lilos žaidimas

Kaip pažinti save?

  Baltiškos Lilos žaidimas padeda pažinti save įvairiapusiškai. Labai įdomu, kad žaidimas prasideda anksčiau, nei žaidžiame realybėje, o po žaidimo galime toliau stebėti pokyčius. Kiekvieno žmogaus patyrimas yra individualus, nes kiekvienas turi savų klausimų, kuriuos norėtų išsigryninti, gauti aiškias nuorodas, žinutes, įžvalgas. Galima būtų kalbėti apie tai, kad žaidimas paliečia psichologinį, fiziologinį ir dvasinį aspektus. Žaidėjas turi galimybę patirti naujai gyvenimą, pasižiūrėti kitu žvilgsniu ir kampu į tas situacijas, kurios jam rūpi. Todėl naujus žaidėjus kviečiu ateiti ir patirti naujai žaidimą, be išankstinių nuostatų ir lūkesčių.

Atsimenu kai atėjau žaisti pirmą kartą viduje buvo taip smalsu, o kaip viskas vyks. Kokia bus žaidimo pradžia, kaip man seksis žaisti, kaip vyks eiga. Viduje dar nebuvo išsigryninęs klausimas. Ėjau žaisti, nes norėjau pažinti save naujai. Mano mokytoja padėjo suformuluoti klausimo pradžią, kuri padėtų man atpažinti savo mąstymo modelius, įsitikinimus, atrasti gyvenimo resursus ir pradėti matyti galimybes.

"Kaip žaidime, taip ir gyvenime!"

Jei žaidėjas nepasitiki savimi, jis dažniausiai ir paklius į žaidimo lentos atitinkamą langelį, kuris skleis žinutę, kad reikia pastiprinti ir auginti pasitikėjimą savimi. Tai tik nuoroda, į kurią galime pasižiūrėti su šypsena, bet tuo pačiu viduje prabėga gyvenimo filmas, kuris faktais parodo, kur trūko pasitikėjimo savimi. Ir aš stebiu tą filmą, atitinkamais kadrais. Ir tik aš galiu priimti sprendimą viduję, kuris įgalintų pokyčius mano gyvenime.

"Baltiškos Lilos žaidime nėra nieko gerai arba blogai".

Tik mūsų protas gali matyti trūkumus, abejoti, skirstyti, vertinti kas yra gerai, o kas yra blogai. Žaidimo tikslas yra padėti žmogui atpažinti savo vidines būsenas, jausmus, stebėti mintis, kūno pojūčius. Tik atpažinus mes galime nuspręsti, ką mums toliau daryti.

"Kai esame sąžiningi su savimi, mums nereikia meluoti sau"


Ši žinutė primena apie tai, kad būtume nuoširdūs ir atviri su savimi. Kad gebėtume atpažinti, kokias patiriame jausmų ir emocijų spalvas. Kad galėtume priimti viską taip, kaip yra. Priimti realybę. O kartais būna kitaip. Žmogus nori pasirodyti geresnis už kitus, bijo patirti, bijo sau prisipažinti, kas yra jo viduje, kokius jausmus jis išgyvena. Todėl yra linkęs juos paslėpti nuo savęs, nepripažinti, nepriimti. Viskas kaupiasi viduje ir kažkada įvyksta sprogimas.

"Gyvenimas tik žaidimas"


Ir mes esame savo gyvenimo kūrėjai, kurie kuria savimi realybę. Kuriame savo mintimis, žodžiais, veiksmais. Kiekvieną dieną, minutę, akimirką. Ir šios dienos akimirka - tai yra tavo paties sukurta Realybė. Ar esate patenkinti ja? Viduje peržvelk šias gyvenimo sritis susijusias su sveikata, santykiais, finansais, asmeniniu tobulėjimu.

"Kaip galvoji, taip ir bus". Ir tik nuo Jūsų mąstymo priklauso, kokį likimą susikursite.

Kviečiu kartu patirti Baltiškos Lilos žaidimą gyvai arba online!

bottom of page