BALTIŠKOS LILOS ŽAIDIMAS

 Lila – gyvenimą transformuojantis žaidimas, turintis 2000 metų išminties šaknis. Yra atgimęs naujoje Baltiškos Lilos versijoje ir virtęs nuostabia gyvenimo filosofija. Žaidimas padeda labiau pažinti ir suprasti save, gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

 Dažnai žmogus jaučiasi savo gyvenime pasiklydęs. Nežinantis, kokį geriausia priimti sprendimą savo kelyje, kuria linkme eiti, kaip atrasti savo vidinį pašaukimą, atskleisti talentus, sustiprinti sveikatą, pagerinti santykius, pasikviesti gausą į savo gyvenimą.

 Jūs galite ateiti su bet kokiu rūpimu klausimu ir žaidimo eigoje gauti atsakymą. Kiekvienas žaidimo langelis yra gyvas, kalbantis, nešantis svarbią informaciją.

 Kiekvienas iš Jūsų turi galimybę pastebėti, pasirinkti ir padaryti savo gyvenime sprendimą. Lilos erdvėje į paviršių iškyla ribojantys įsitikinimai, mąstymo modeliai, kuriais vadovaujatės savo gyvenime. Lilos filosofijoje nėra nieko blogai ar gerai. Yra kaip yra. Svarbu pastebėti ir pasirinkti, kuriuo keliu Jūs norite eiti toliau. Žaidimas Jus palydės į harmoniją ir vienybę su savimi ir visata. Bet jei viduje išliks vidinis pasipriešinimas, ribojantys įsitikinimai, nuostatos kurios veda į savęs apgaulę Jūs tai pamatysite žaidimo eigoje. Ir tai yra Jūsų gyvenimo pasirinkimas ir patirtis. Reiškia Jūs savimi dar kaupsite patirtį, kol įgysite gyvenimo išmintį.

 Lilos žaidimo metu mes mokomės būti čia ir dabar ir matyti galimybes. Šį įgūdį perkelti į savo kasdieninį gyvenimą ir stebėti kokias galimybes Jums suteikia gyvenimas. Atsiverti ir būti gyvenimo tėkmėje. Pozityvus protas mums padeda pamatyti gyvenimo resursus ir jais pasinaudoti. Negatyvus protas vis grąžina atgal į proto apgaulę, kur žmogus užstringa savo iliuzijose, prisirišimuose, proto apgaulėje ir atitolsta nuo savęs.

Būkite žaismingi ir smalsumo vedami pasinerkite į Lilos gyvenimo žaidimą. Jūs tiksliai atsidursite ten, kur turite būti. Leiskite sau patirti, išjausti, suprasti. Atsakymas į Jūsų rūpimą klausimą ateis žaidimo eigoje. Tada galėsite priimti teisingą sprendimą.

Kviečiu žaisti kartu!

 Kviečiu visus, kurie pajautė širdimi, į šį gyvenimą keičiantį nuotykį. O aš kartu su Jumis praeisiu šį kelią ir dalinsiuosi savo patirtimi. Kai esame bendrystėje, galime nuveikti žymiai daugiau, nei klampodami vieni savo gyvenimo kely.

 Žaidimas gali vykti individualiai arba grupėje. Galima tartis individualiai pravesti Lilos žaidimą Jūsų rato žmonėms. Vykstame ir į kitus miestus.

Žaidimą veda: Rūta Černiauskaitė - Baltiškos Lilos meistrė, Reiki ir pa(są)monės transformacijos meistrė.

Artimiausi Baltiškos Lilos žaidimai oline

  • Spalio 5 d. 19 val. ir spalio 8 d. 16 val. online

Artimiausi Baltiškos Lilos žaidimai gyvai

  • Spalio 15 d. 16 val. Vilniuje

Data: spalio 15 d. 16 val. 

Žaidimo trukmė: 3-6 val.

Vieta: Vidininių atradimų studija Ifeel, Jakšto g. 11-17, Vilnius.

Su savimi turėkite:

  • Sąsiuvinį ir tušinuką

  • Asmeninį daiktą, su kuriuo žaisite žaidime

  • Gertuvę

Dalyvio mokestis: gyvai 45 Eur / online 40 E

Registracija: https://forms.gle/84ZHvPrKAVhbg35v7

 

Informacija: 863300011, rutahealing@gmail.com

IMG_20220822_094015.jpg
1.jpg

Baltiškos Lilos žaidimas
Spalio 1 d. Kalvarijoje

Data: spalio 1 d. 11 val. 

Žaidimo trukmė: 3-6 val.

Vieta: Kalvarijos miestas, lokacija bus patikslinta.

Su savimi turėkite:

  • Sąsiuvinį ir tušinuką

  • Asmeninį daiktą, su kuriuo žaisite žaidime

  • Gertuvę

  • Kilimėlį / Pledą

Dalyvio mokestis: 40 Eur.

Papildomai vakare: "Garo magijos" ritualas su pirtininke Irena Kaleininkiene. Kaina 20 Eur. 

Yra galimybė likti nakvoti.

Registracija: https://forms.gle/84ZHvPrKAVhbg35v7

 

Informacija: 8699 21749, rutahealing@gmail.com