top of page

Rūta Černiauskaitė - Reiki Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki praktikė. 

Reiki Meistre mokytoja Ruta Cerniauskaite

Viena iš trumpiausių Reiki dvasinių linijų pasaulyje.

Džikiden Reiki I ir II pakopos praktikė pagal dvasinę liniją:

Dr. Mikao Usui

Dr. Chujiro Hayashi

Mrs. Chiyoko Yamaguchi

Dalia Braziulytė

Rūta Černiauskaitė

Reiki kvalifikacija

2012 m. Reiki I pakopa. Mokytojas - Piotras Elkunovičius.

2012 m. Reiki II pakopa. Mokytojas - Piotras Elkunovičius.

2015 m. Reiki meistrė-mokytoja. Mokytojas - Piotras Elkunovičius.

2017 m. Reiki I pakopa. Mokytoja - Dalia Braziulytė.

2018 m. Reiki II pakopa. Mokytoja - Dalia Braziulytė.

2018 m. Karuna Reiki I ir II pakopos. Mokytoja - Dalia Braziulytė.

2021 m. Reiki kvalifikacijos kėlimo kursai. Mokytoja - Irina Kozlova.

2022 m. Reiki kvalifikacijos kėlimo kursai. Prancūzijos Reiki meistras-mokytojas Nita Mocanu.

2023 m. Kundalini Reiki

Reiki praktika Lietuvoje, Anglijoje, Ispanijoje, Bahreino karalystėje pas Bahreino karalienę. 

Reiki seminarai

 Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gyvybinės energijos šaltinio. Kurį galime naudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai.

 

 Reiki sistemą sudaro trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN.

  • Reiki I pakopos mokymai Shoden 

  • Reiki II pakopos mokymai Okuden

  • Reiki III pakopos mokymai ShinpidenReiki Shinpiden yra padalinta į dvi dalis: Reiki Meistras Gydovas ir Reiki Meistras mokytojas

 Artimiausi mokymai 

 Norite mokytis Reiki jau dabar? Kreipkitės el. paštu: rutahealing@gmail.comMokymai vyksta individualiai arba grupėse, gyvai arba internetu, lietuvių, rusų, anglų kalbomis. 

Copy of Beige and Brown Realistic Candles Boho Moodboard Photo Collage Your Story.jpg
Reiki I pakopa online

18/06/24

                      Reiki SHODEN
  Reiki - universali gyvybinė energija, kurią galime naudoti savigydai, energijų atstatymui ir balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Seminaro metu gilinsimės į Reiki filosofiją, atrasime universalų raktą prie neišsenkančio gyvybinės energijos šaltinio. 

Reiki Meistro mokymai

2024

             Reiki Shinpiden online

 Reiki Meistro pakopa - svarbus žingsnis žmogaus gyvenime. Šį lygį gali pasiekti tik baigę Reiki I ir Reiki II pakopą, ir turintys realią praktiką Reiki srityje. Šiame lygmenyje mes turime galimybę susilieti su begaline šviesą, kuri viską aplinkui valo, harmonizuoja ir padeda pasiekti vienybę su savimi ir visata. 

Reiki mokymai Vilniuje

2024 m. 

                    Reiki SHODEN
  Reiki - universali gyvybinė energija, kurią galime naudoti savigydai, energijų atstatymui ir balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Seminaro metu gilinsimės į Reiki filosofiją, atrasime universalų raktą prie neišsenkančio gyvybinės energijos šaltinio. 

Reiki mokymai Norvegijoje

23-26/05/2024

            Reiki pavasario stovykla

 Tai puikus laikas prisipildyti naujų jėgų ir įgyti žinių, pabūti bendraminčių rate - dvasinių gyduolių seminare. 
 Ši stovykla skirta visiems, kas domisi Reiki praktikomis, nori pagilinti savo žinias ir įgyti patirties atliekant Reiki seansus sau ir kitiems.

Reiki II pakopa online

10/06/24

  Reiki OKUDEN - vidinis mokymas
  Okuden tai vidinis mokymas, o simboliai – raktas. Laikas ir erdvė neturi reikšmės. Žmogus gali pradėti dirbti už laiko ir erdvės ribų. Reguliariai praktikuojant žmogus, jo subtilieji kūnai, čakros išsivalo, harmonizuojasi, prisipildo šviesos energija. To pasekoje mes atrandame ryšį su aukščiausiuoju Aš. 

Reiki klubas

2024

                  Reiki ratas online

 Kviečiame Reiki mylėtojus pagilinti žinias ir toliau augti Reiki erdvėje.
  Plačiau apžvelgsime Reiki sistemą,  atliksime meditacijas, savigydos seansus, kvėpavimo pratimus ir kitas praktikas Reiki energijos tėkmėje. 
  Prisijungti gali visi praktikuojantys Reiki. 

 

Reiki seminarai

Reiki energija

 Reiki energija teka kaip vanduo į Jūsų aurą, organus ir sistemas. Pirmiausia užpildo giliausias vietas, kurioms labiausiai reikia pagalbos. Paskui energija plečiasi ir pripildo visą Jūsų esybės indą gyvybine energija. Kuri ne tik valo, bet ir transformuoja, nuima įtampas ir energetinius blokus, sveikatina Jūsų organizmą. Užpildo meile ir šviesa Jūsų esybę.

  Kiekvienas Reiki seansas gali jaustis kitaip. Pirmą kartą atliekant seansą sprendžiasi svarbiausios problemos tiek fiziniame, tiek dvasiniame lygmenyje. Sekančiuose seansuose žmogus jaučiasi labiau atsipalaidavęs, išsilaisvinęs nuo energetinių blokų. Todėl energija teka laisviau, be trukdžių ir toliau atlieka savo darbą. Priklausomai nuo Reiki seanso intencijos, organizmui atsistatyti reikalingas laikas. Todėl Jums rekomenduoju tiesioginių arba nuotolinių Reiki seansų kursą.

  Gydymo įstaigose šis metodas dažniausiai naudojamas, kaip papildoma priemonė, šalia įprastų medicinos procedūrų. 2008 m. dienraštis „USA Today“ paskelbė, kad apie 15 proc. (daugiau nei 800) JAV ligoninių savo nuolatinėje praktikoje taiko Reiki metodą. Šveicarijoje už Reiki seansus sumoka sveikatos draudimas, Prancūzijoje Reiki skiriamas vėžiu sergantiems žmonėms ir reabilitacijos klinikose. Reiki metodą gydytojai pripažino dėl to, kad jis padeda ligoniams pasveikti, naudojant mažiau vaistų, sumažėja jų pašalinis poveikis, komplikacijų skaičius po operacijų, pagerėja ligonių būklė po chemoterapijos, pasitaiso jų nuotaika.

Reiki stovykla "Atgimk pavasarį iš naujo" sodyboje Brazylija
23-26/05/24

 

​ Reiki stovykla - puikus laikas prisipildyti naujų jėgų ir įgyti žinių, pabūti bendraminčių rate - dvasinių gyduolių seminare. Seminaro metu gilinsimės į Reiki sistemos filosofiją, atrasime universalų raktą, atrakinantį duris prie neišsenkančio ir gydančio visatos šviesos ir meilės šaltinio, kuris apvalo sielą, sveikatina kūną, harmonizuoja dvasinę būseną. Jūsų laukia nuostabios meditacijos, dvasinės praktikos, Baltiškos Lilos žaidimas ir nuostabi kompanija, su kuria gera kartu būti ir patirti. Daugiau

Reiki stovykla
vlcsnap-2021-04-06-20h05m49s483-01.jpeg

Reiki nuotolinis kolektyvinis seansas
Kiekvieną sekmadienį 21 val. nuo 2020 m.

Nuotolinio seanso metu yra perduodama Reiki universali gyvybinė energija, kuri švelniai užpildo ir energetiškai valo aurą, fizinį kūną, visus organus ir sistemas. Padeda giliai atsipalaiduoti, harmonizuoja vidinę būseną. 

Nuotolinius seansus atlieka Reiki Meistrė Rūta Černiauskaitė ir Reiki praktikai, kurie baigė Reiki II ar III pakopą. 

Seansai nemokami, dalyvauti gali visi norintys. Jums tereikia užsiregistruoti ir nurodytu laiku nusiteikti Reiki energijos priėmimui. Dėmesio, tai ne tiesioginis eteris. Pasiruošimas: nurodytu laiku geriausia atsisėsti ar atsigulti patogiai ramioje aplinkoje. Užsidegti žvakutę ir nusiteikti Reiki energijos priėmimui.