top of page

Dvasinis stuburo ištiesinimas

   Dvasinis stuburo ištiesinimas – kvantinis šuolis dvasiniame gydyme, sąmonės pakylėjimas į aukštesnę dimensiją.  Tai visaapimantis procesas, kuris vyksta sielos, proto ir kūno lygmenyse.

   Daugelis žmonių kenčia dėl evoliucijos sąlygoto jų kreivo kūno, kaklo, skirtingo aukščio pečių, netolygioje padėtyje  esančių menčių, pakrypusio ar pasisukusio stuburo, netaisyklingoje padėtyje esančių dubens kaulų ir skirtingo ilgio kojų. Skundžiasi nugaros ar sąnarių skausmais.  Turi sveikatos negalavimų:  širdies ritmo sutrikimus, virškinimo trakto problemas ir kitus. Dažnai patiria kasdieninį stresą, turi miego sutrikimus. 

  Žmonės, turintys tokius ar panašius simptomus, gali tikėtis pagerėjimo. Net ir tradicinės medicinos išgydytiems žmonėms su įvairiausiais fiziniais ar dvasiniais simptomais buvo padėta išlaisvinant ir ištiesinant jų dvasinį stuburą.

  Kas yra dvasinis stuburas? Tai energetinis kanalas, kuris jungia dangaus ir žemės energijas. Jame yra išsidėstę 7 energetiniai informaciniai centrai dar vadinami čakromis. Jei susiformuoja energetiniai blokai toje vietoje, gali atsirasti užspaudimai, nugaros skausmai. 

  Dvasinio ištiesinimo metu yra nuimami energetiniai blokai, išlyginama energijos tėkmė centriniame energetiniame kanale, aktyvuojamos savigydos jėgos. Jūsų kūnas gali daryti savo paties išgijimo darbą. Metodo pagalba, kiek įmanoma, išsitiesina stuburas, atsistato pečių ir menčių aukštis, klubų padėtis, suvienodėja kojų ilgis. Energija pereina per visą stuburą, kiekvieną slankstelį, organus ir sistemas. Pirmieji pokyčiai stebimi iš karto, sekantys gali vykti mėnesio laikotarpyje. 

  Tinka bet kokio amžiaus žmogui. Galima derinti su kitomis terapijomis kaip masažas, akupunktūra, kineziterapija. Šalutinių efektų nėra. 

  Atsižvelgiant į aplinkybes, seansai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Tada atliekami 3 nuotoliniai seansai. Tai patogu gyventiems užsienyje ir šiuo metu negalintiems atvykti. 

 

  Patirkite patys dieviškosios tvarkos atstatymą per dvasinį ištiesinimą !

​Dvasinio stuburo ištiesinimo procesas

    Gyduolio seansas prasideda nuo Dieviškosios tvarkos atkūrimo žmoguje. Seanso metu nuimami energetiniai blokai. Todėl dvasia, siela ir kūnas gali natūraliu būdu, be prisilietimo atsitiesti.

   Šis gilus atsitiesimo pojūtis veda prie didelio sąmonės praplėtimo, kuriame ir atsiranda savigydos jėga. Ši patirtis yra svarbi žmogaus galimybė vėl atrasti Dievą, kuris yra visur ir visada. 

   Dvasinis stuburo ištiesinimas vyksta maloniai. Žmogus dažnai pajaučia malonų atsipalaidavimą ir pasikeitimą kūne. Seanso metu vyksta didžiulis energijos prasiplėtimas, kuris  įgalina tolesnį fizinį ir dvasinį vystymąsi. Šio vystymosi sąlygotas laisvos energijos srautas stimuliuoja žmogaus gyvybinę energiją ir ji gali laisvai toliau skleistis. Blokai ir iki šiol buvę šablonai gali išnykti, nes ši gyvybinė energija yra savireguliuojanti.

 

   Niekur kitur taip nepasireiškia gamtos regeneracinė jėga, kaip visaapimančiame dvasiniame gydyme, kuris veikia bet kurio amžiaus žmogų.

 

   Mieli tėvai! Jei dvasinis ištiesinimas įvyksta ankstyvame vaiko amžiuje, Jūs padedate jam sukurti sveiko gyvenimo sąlygas.

   Viskas vyksta savo laiku, nes laikas yra Dievo rankose. Taip buvo ir bus visada. Kai jūs gausite šią informaciją, tai reiškia, kad atėjo laikas Jums išsitiesinti, nes atsitiktinumų nėra.

Energetinis seansas

Po dvasinio stuburo ištiesinimo seanso yra atliekamas energetinis seansas, kuris padeda

  • ​Pastiprinti energijos tekėjimą centriniame energetiniame kanale ir visuose energetiniuose centruose

  • Transformuoti neigiamas informacines energijas į teigiamas

  • Išsilaisvinti nuo įsisenėjusių vidinių blokų, programų

  • Pagerinti visų organų ir sistemų darbą

  • Harmonizuoti vidinę būseną

 

   Seanso metu aktyvuojamos savigydos jėgos, gerinama organizmo funkcijų ir organų veikla, harmonizuojama vidinė būsena.  Atstatoma ir tolygiai paskirstoma vidinė energetinė pusiausvyra. Gerėja dvasinė ir fizinė sveikata.

  Seanso trukmė 1 -1,5 val. Gali vykti tiesioginiu arba nuotoliniu būdu, atsižvelgiant į situaciją, žmogaus buvimo vietą ir galimybes atvykti. 

 

Kai tu ištiesi ranką,

Norėdamas kitam pasitarnauti,

Jam padėti,

Jį paguosti ir padrąsinti,

Tuomet Dievas bus su tavimi…

Kitokiu žvilgsniu​

  Italų mokslininkas Danielis Gulas aparatais įrodė, kad dvasinio ištiesinimo metu susiformuoja debesų pavidalo subtilioji energija, plintanti iš gydūno širdies ar iš rankų ir įeina į paciento kūną. Tai sūkurinės-torzinės bangos. Baigus procedūrą paciento aura tampa ryškesnė, harmoningesnė, pagausėja biofotonų skaičius.

 

  Termografiniai tyrimai parodė, kad nugaros temperatūra pakyla 0,5-1 laipsniu. Gydymo momentu aukščiausi energijos virpesių dažniai užfiksuoti paciento širdies plote. Ir kiti moksliniai tyrimai rodė, kad teigiama energija išaugo, o neigiama sumažėjo.

 

  Žmogus po ištiesinimo privalo gyventi kitaip, džiaugtis gyvenimu, puoselėti meilę. Jei jis nesikeis, vėl gali grįšti į buvusią būklę. "Jei padėsi pats sau, tuomet tau padės ir Dievas". Jurgis Brėdikis "Kitokiu žvilgsniu 2". 

​Svarbi informacija

    Dvasinis gydovas nėra tradicinės medicinos gydytojas. “Dvasinis ištiesinimas” yra išskirtinai dvasinis procesas ir tai nėra gydytojo darbas klasikine prasme.

 

  Seansas neatstoja apsilankymo pas gydytoją ir nėra nustatomos jokios diagnozės. Nors “Dvasinis ištiesinimas” padarė tūkstančiams žmonių tikrus stebuklus, dvasinis gydovas negali duoti jokių pažadų išgydyti, kadangi savigydos jėgos kiekviename žmoguje veikia individualiai.

Meditacija "Energetinis stuburo gydymas"

bottom of page