top of page

Rūta Černiauskaitė yra Reiki meistrė - mokytoja, tarptautinės Reiki asociacijos narė, Karuna Reiki ir Kundalini Reiki praktikė. Dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, Sąmonės transformacijos meistrė, Baltiškos Lilos meistrė, Neurografikos instruktorė, Aura-Soma® praktikė. "Deivių mokyklos" įkūrėja,  meditacijų mokytoja, grožio ir sveikatos puoselėtoja.

 

Rašytoja

Saviugdos knyga "Sielos dienoraštis".

 

Autoriniai online kursai

"Išgydyk sielos žaizdas"

"Čakrų valymas ir balansavimas"

"Finansinių blokų transformacija-kelias į gausą"

 

Autorinės meditacijos 

https://www.youtube.com/@RutaHealing

 Sveiki, mano vardas Rūta,
  nuo vaikystės jaučiau trauką tam pasauliui, kuris neapčiuopiamas. Jaučiau, kad kažkas yra daugiau, nei išorinės formos, kurias galima paliesti. Intuityviai pradėjau ieškoti dvasinių dalykų jau nuo 14 metų. Atsimenu, kad eidama Savičiaus gatve pamačiau ezoterinį knygyną ir užėjau į jį. Tuo metu rusiškai dar kalbėti nemokėjau, o visa ezoterinė literatūra buvo rusų kalba. Todėl įsigijau pirmąją Osho meditacijų kasetę, nors tuo metu nieko nežinojau, kas yra meditacija. Įsijungdavau ir dažnai klausydavau. Jausdavau, kad galiu pereiti į kitą būseną, meditaciją. 

 Vėliau, kai man buvo apie 17 metų, pradėjau domėtis energetinio valymo praktikomis. Tuo metu eksperimentavau ir pastebėjau, kad kai žmogų valiau energetiškai, jo fizinis kūnas pasveiko. Tai buvo pirmasis išgijimo liudijimas.

 Mano Siela ieškojo gyvenimo prasmės. Pajutau, kad mano Siela miršta, nes reikėjo dvasinio vedimo ir energijos. Vien materialaus pasaulio pažinimas nedžiugino, norėjosi dvasinių dalykų. Padėtis blogėjo: pasikartojančios avarijos, išsiskyrimas, nedideli sveikatos sutrikimai privedė prie naujo sąmonės atgimimo.

 Susiklosčius tam tikroms gyvenimo aplinkybėms nuvažiavau į pirmąjį savo seminarą toli nuo Lietuvos, į kalnuotąjį Altajaus kraštą. Jis tapo mano sėkmės korta link gilesnio savęs pažinimo. Pajutau didelę transformacijos jėgą, kurios dėka labai pasikeičiau tiek vidumi, tiek ir išore. Pajutau, kad viduje ištirpo ledai. Pajutau glaudų ryšį su savimi ir visata. Pajutau Dievo buvimą šalia.

 

 Įgavusi daug teorinių ir praktinių žinių įkūriau "Deivių mokyklą", kurioje vesdavau įvairius seminarus moterims. Tarp kurių buvo ir taisyklingos laikysenos ir elegantiškos eisenos  lavinimo kursai. Užsiėmimų metu pastebėjau, kad kai kurioms moterims yra sunku išsitiesus vaikščioti, nes jų stuburas yra kreivas, vienas petys yra aukščiau už kitą, vidinį pasaulį slegia daug rūpesčių, kurie atsispindi ir išorėje.

 Gyvenimas susiklostė taip, kad sutikau dvasinio stuburo ištiesinimo konferencijoje Vilniuje savo mokytoją, šio metodo pradininką - Piotrą Elkunovičių. Tai, ką jis pasakojo ir rodė, man buvo tarsi stebuklas. Mano pirmoji mintis buvo: "aš noriu padėti žmonėms atsitiesti, dvasiškai ir fiziškai sustiprėti". Ir man labai pasisekė, kad po savaitės kaip tik buvo suplanuotas pirmo lygio seminaras. Nuvažiavus į pirmąjį seminarą sužinojau, kad pradėsiu mokytis Reiki. Ir taip netikėtai aš atsidūriau ir Reiki sistemoje. Nieko atsitiktinai šiame gyvenime nevyksta, jaučiau vedimą iš aukščiau ir pasiklioviau šiuo vedimu. 

 

 Mokslai ir praktikos tęsėsi toliau. Po kurio laiko baigiau ir "Dvasinio ištiesinimo" gyduolių kursus. Šiuo metu esu ne tik Piotro Elkunovičiaus mokinė, bet ir kolegė. Kuri lygiai taip pat gali ištiesinti žmogaus dvasinį ir fizinį stuburą, aktyvuoti organizmo savigydos jėgas, transformuoti neigiamas informacines energijas ir pakelti vibracijas. Dvasinis ištiesinimas sustiprina žmogaus sveikatą, padeda pakilti sąmonei į kitą lygmenį ir pajausti dieviškosios tvarkos atstatymą savo esybėje.

 Mano pašaukimas - dvasinis ir fizinis žmonių tobulėjimas. Vedimas, sąmonės transformacija, kūrybinio potencialo atskleidimas ir realizacija. Iš širdies į širdį perduoti sukauptas žinias, patirtį ir energiją. Kad pasaulis taptų šviesesnis ir gražesnis, ir žmogus pajaustų savo sąmonės virsmą, atgimimą naujame išmatavime.


  "Gyvenimas yra stebuklas, Dievo dovana. Atverkime širdis ir susiliekime su visatos šviesos energija, palikdami užnugary skausmą, išgyvenimus, nuoskaudas. Būdami momente čia ir dabar gyliai įkvėpkime ir su dėkingumu iškvėpkime. Štai atėjo nauja diena pilna stebuklų!". 

Atsiliepimai

Holding Hands
bottom of page