Rūta Černiauskaitė

 Rūta Černiauskaitė yra Reiki meistrė - mokytoja, tarptautinės Reiki asociacijos narė, (pa)sąmonės transformacijos meistrė, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo pagal P. Elkunovičiaus metodą specialistė, "Deivių mokyklos" įkūrėja,  meditacijų mokytoja, grožio ir sveikatos puoselėtoja, rašytoja ( knyga "Sielos dienoraštis"). Autorinių online kursų "Išgydyk sielos žaizdas", "Čakrų valymas ir balansavimas", "Finansinių blokų transformacija", "Paleisk baimes" kūrėja ir vedėja. 

Sveiki, mano vardas Rūta,
  nuo vaikystės jaučiau trauką tam pasauliui, kuris neapčiuopiamas. Jaučiau, kad kažkas yra daugiau, nei išorinės formos, kurias galima paliesti. Intuityviai pradėjau ieškoti dvasinių dalykų jau nuo 14 metų. Atsimenu, kad eidama Savičiaus gatve pamačiau ezoterinį knygyną ir užėjau į jį. Tuo metu rusiškai dar kalbėti nemokėjau, o visa ezoterinė literatūra buvo rusų kalba. Todėl įsigijau pirmąją Osho meditacijų kasetę, nors tuo metu nieko nežinojau, kas yra meditacija. Įsijungdavau ir dažnai klausydavau. Jausdavau, kad galiu pereiti į kitą būseną, meditaciją. 

 Vėliau, kai man buvo apie 17 metų, pradėjau domėtis energetinio valymo praktikomis. Tuo metu eksperimentavau ir pastebėjau, kad kai žmogų valiau energetiškai, jo fizinis kūnas pasveiko. Tai buvo pirmasis išgijimo liudijimas.

 Mano Siela ieškojo gyvenimo prasmės. Pajutau, kad mano Siela miršta, nes reikėjo dvasinio vedimo ir energijos. Vien materialaus pasaulio pažinimas nedžiugino, norėjosi dvasinių dalykų. Padėtis blogėjo: pasikartojančios avarijos, išsiskyrimas, nedideli sveikatos sutrikimai privedė prie naujo sąmonės atgimimo.

 Susiklosčius tam tikroms gyvenimo aplinkybėms nuvažiavau į pirmąjį savo seminarą toli nuo Lietuvos, į kalnuotąjį Altajaus kraštą. Jis tapo mano sėkmės korta link gilesnio savęs pažinimo. Pajutau didelę transformacijos jėgą, kurios dėka labai pasikeičiau tiek vidumi, tiek ir išore. Pajutau, kad viduje ištirpo ledai. Pajutau glaudų ryšį su savimi ir visata. Pajutau Dievo buvimą šalia.

 

 Įgavusi daug teorinių ir praktinių žinių įkūriau "Deivių mokyklą", kurioje vesdavau įvairius seminarus moterims. Tarp kurių buvo ir taisyklingos laikysenos ir elegantiškos eisenos  lavinimo kursai. Užsiėmimų metu pastebėjau, kad kai kurioms moterims yra sunku išsitiesus vaikščioti, nes jų stuburas yra kreivas, vienas petys yra aukščiau už kitą, vidinį pasaulį slegia daug rūpesčių, kurie atsispindi ir išorėje.

 Gyvenimas susiklostė taip, kad sutikau dvasinio stuburo ištiesinimo konferencijoje Vilniuje savo mokytoją, šio metodo pradininką - Piotrą Elkunovičių. Tai, ką jis pasakojo ir rodė, man buvo tarsi stebuklas. Mano pirmoji mintis buvo: "aš noriu padėti žmonėms atsitiesti, dvasiškai ir fiziškai sustiprėti". Ir man labai pasisekė, kad po savaitės kaip tik buvo suplanuotas pirmo lygio seminaras. Nuvažiavus į pirmąjį seminarą sužinojau, kad pradėsiu mokytis Reiki. Ir taip netikėtai aš atsidūriau ir Reiki sistemoje. Nieko atsitiktinai šiame gyvenime nevyksta, jaučiau vedimą iš aukščiau ir pasiklioviau šiuo vedimu. 

 

 Mokslai ir praktikos tęsėsi toliau. Po kurio laiko baigiau ir "Dvasinio ištiesinimo" gyduolių kursus. Šiuo metu esu ne tik Piotro Elkunovičiaus mokinė, bet ir kolegė. Kuri lygiai taip pat gali ištiesinti žmogaus dvasinį ir fizinį kūną, aktyvuoti organizmo savigydos jėgas, transformuoti neigiamas informacines energijas ir pakelti vibracijas. Dvasinis ištiesinimas sustiprina žmogaus sveikatą, padeda pakilti sąmonei į kitą lygmenį ir pajausti dieviškosios tvarkos atstatymą savo esybėje.

 Mano pašaukimas - dvasinis ir fizinis žmonių gydymas. Vedimas, sąmonės transformacijos seminarai, kūrybinio potencialo realizacija. Iš širdies į širdį perduoti sukautas žinias, patirtį ir energiją. Kad pasaulis taptų šviesesnis ir žmogus pajaustų savo sąmonės virsmą, atgimimą naujame išmatavime.


  "Gyvenimas yra stebuklas, Dievo dovana. Atverkime širdis ir susiliekime su visatos šviesos energija, palikdami užnugary skausmą, išgyvenimus, nuoskaudas. Būdami momente čia ir dabar gyliai įkvėpkime ir su dėkingumu iškvėpkime. Štai atėjo nauja diena pilna stebuklų!". 

Diplomai ir sertifikatai

2011.10.07.  Academy of Cosmohumanism, International and European Informatization Academy's Diploma bachelor of science "Psychoanalyst in Psychoinformatiology".

 

2012.01.29. Piotro Elkunovičiaus dvasinių gyduolių seminaras.

1 pakopa. 

 

2012.03.04. Academy of Cosmohumanism, International and European Informatization Academy's Diploma  - "Psychoinformatiologist in subinformational psychotherapy", "Psychoinformatiologist in air transport security".

 

2012.05.14.  Academy of Cosmohumanism, International and European Informatization Academy's Diploma Grand Master of Science "Psychoanalyst in Psychoinformatiology".

 

2012.05.20. Piotro Elkunovičiaus dvasinių gyduolių seminaras " Gydančiųjų priemonių su dieviškosios dvasios jėga gaminimas". 2 pakopa. 

 

2012.05.30. Academy of Cosmohumanism International and European Informatization Academy's Diploma - Doctor of science "Psychoanalyst in psychoinformatiology".

 

2012.07.30.  Academy of Cosmohumanism International and European Informatization Academy's certificate "Pedagogue - Trainer of Psychoinformatiology".

 

2012.07.30. International and European Informatization Academy, Academy of Cosmohumanism. Certificate "Cosmoenioufologist"

 

012.07.30.  Academy of Cosmohumanism International and European Informatization Academy. Grand Master of Science "Psychoanalyst in Psychoinformatiology"

 

2013.11.10. Piotro Elkunovičiaus dvasinių gyduolių seminaras "Gydymas kristalais dvasinės chirurgijos pagalba". 3 pakopa.

 

2014.06.08 Piotro Elkunovičiaus dvasinių gyduolių seminaras

"Spirituali alchemija - Dvasinis pakeitimas ir trukdžių pašalinimas"

 

2014.07.27. Bazinis Aura-Soma kursas. Dėstytoja Dalia Braziulytė.

 

2014.09.14. Piotro Elkunovičiaus dvasinių gyduolių seminaras

"Dieviškosios tvarkos atstatymas" 

 

2015.04.12. Antras Aura-Soma kursas. Dėstytoja Dalia Braziulytė.

 

2015 m. Reiki meistrė - mokytoja. Mokytojas Piotras Elkunovičius.

2018 m. Karuna Reiki I ir II pakopos. Dėstytoja Dalia Braziulytė.

2020 m. (Pa)sąmonės transformacija. III pakopos. Dėstytoja Victoria Shurina. 

2021 m. Reiki kvalifikacijos kėlimo kursai. Reiki meistrė mokytoja - Irina Kozlova.

 

2022 m. Reiki kvalifikacijos kėlimo kursai. Prancūzų Reiki meistras mokytojas - Nita Mocanu.

2022 m. Baltiškos Lilos meistrystė. Dėstytoja Aušra Daugelienė.

Papildomi kursai: ajurvedinis masažas, aromaterapija, neurografika, makiažas, tapyba akvarele, guašu ir aliejiniais dažais, siuvinėjimas. 

Rūta Černiauskaitė
press to zoom
Reiki mokymai
press to zoom
Ruta healing
press to zoom
Berlin 2017
press to zoom
Berlin 2017
press to zoom
Reiki
press to zoom
press to zoom
Reiki
press to zoom
Seminaras gyduoliams
press to zoom
1/5

Atsiliepimai

Holding Hands
Reiki atsiliepimai
Reiki atsiliepimai

press to zoom
Reiki atsiliepimai
Reiki atsiliepimai

press to zoom
Reiki atsiliepimai
Reiki atsiliepimai

press to zoom
Reiki atsiliepimai
Reiki atsiliepimai

press to zoom
1/20