top of page

NEUROGRAFIKA

 Neurografika - tai kūrybiškas saviugdos metodas, kuris apima darbą su sąmone ir pasąmone. Piešinyje yra naudojama Neurografinė linija, kuri suaktyvina neuronus ir padeda formuotis naujoms neuroninėms jungtims. Šis metodas yra moksliškai pagrįstas. Gali būti taikomas darbui su praeitimi, dabartine būsena ir naujos realybės kūrime.

 Neurografikos metodo pagalba galima nuimti vidines įtampas, transformuoti neigiamas mintis ir emocijas, keisti įsitikinimus, formuoti naują mąstymą, aktyvuoti vidinius resursus, atskleisti savo potencialą, rasti sprendimus savo gyvenime.

Pasiruošimas: A3 arba A4 balto popieriaus lapas, juodi markeriai (rekomenduoju 1-2 mm., 1-3 mm., 2-3 mm.), spalvoti pieštukai arba žymekliai. 

                                NEUROGRAFIKA su Ruta Healing

Rugsėjo mėnesio neurografikos seminarai online

Rugsėjis - besąlyginės Meilės mėnuo. Šį mėnesį įsiliesime į besąlyginės meilės okeaną, naujai patirsime dėkingumo energiją, leisime išgyti savo vidiniam skausmui ir atsiverti besąlyginei meilei. 

09.13. 19 val. Dėkingumo praktika su Aiste Jonauskiene - Dėkingumo akademijos įkūrėja. Neurografikos algoritmas - "Dėkingumas". 

09.20. 19 val. Vidinio skausmo gydymas. 

09.23. 18 val. Širdies atvėrimas, užsipildymas besąlygine meile. 

Dovana: Vienam iš dalyvių, mėnesio pabaigoje, padovanosiu asmeninę Estetinio koučingo sesiją.

Seminarą ves Rūta Černiauskaitė - Reiki meistrė-mokytoja, Neurografikos instruktorė.

Vieno seminaro trukmė: 2-3 val. 

Vieno seminaro kaina: 25 Eur. Trijų: 55 Eur.

Jeigu negalėsite dalyvauti tiesiogiai, įrašą galėsite peržiūrėti vėliau.

 

1.png
bottom of page