top of page

RUTA HEALING PASLAUGOS

  Ruta healing centre - dvasinio tobulėjimo ir holistinių terapijų centras. Paslaugos teikiamos tiesiogiai arba nuotoliniu būdu: dvasinis stuburo ištiesinimas, Reiki seansai, (pa) sąmonės transformacijos seansai, neurografikos individualios praktikos, čakrų valymas ir balansavimas, AuraSoma konsultacija, individualus arba grupinis Baltiškos Lilos žaidimas. Mes esame įsikūrę Vilniuje. Teikiame paslaugas Kaune ir kituose miestuose pagal susitarimą. Bendradarbiaujame su kitais centrais ar klinikomis Lietuvoje ir užsienyje. 

Reiki seansai

 "Jei tavo kūnas yra vien šviesa, jame nebėra jokios tamsos. Tai tavyje bus šviesa, kuri lyg šviesiu žaibu tave apšvies".

  Reiki - universali visatos gyvybinė energija, kuri teka iš aukščiausio visatos taško ir per gydovą perduodama žmogui. Energija aktyvuoja žmogaus savigydos jėgas, užpildo šviesa ir meile kiekvieną žmogaus ląstelę, organus ir sistemas. Stiprina imuninę sistemą, harmonizuoja vidinę būseną. Atpalaiduoja, padeda įveikti stresą ir fizinius ar dvasinius negalavimus.

 Reiki seansai atliekami tiesiogiai arba nuotoliniu būdu.

Copy of Beige and Brown Realistic Candles Boho Moodboard Photo Collage Your Story.jpg
IMG_3192 - Copy.JPG

Dvasinis stuburo ištiesinimas

 Dvasinis stuburo ištiesinimas – kvantinis šuolis dvasiniame gydyme, sąmonės pakylėjimas į aukštesnę dimensiją.  Tai visaapimantis procesas, kuris vyksta sielos, proto ir kūno lygmenyse.

 Dvasinio stuburo ištiesinimo metu yra nuimami energetiniai blokai, išlyginama energijos tėkmė centriniame energetiniame kanale, aktyvuojamos savigydos jėgos ir Jūsų kūnas gali daryti savo paties išgijimo darbą. Metodo pagalba, kiek įmanoma, ištiesinamas stuburas, atsistato pečių ir menčių aukštis, klubų padėtis, suvienodėja kojų ilgis. Energija pereina per visą stuburą, kiekvieną slankstelį, organus ir sistemas. Pirmieji pokyčiai stebimi iš karto, sekantys gali vykti mėnesio laikotarpyje. 

 Seansai atliekami tiesiogiai arba nuotoliniu būdu.

Baltiškos Lilos žaidimas

 Lila – gyvenimą transformuojantis žaidimas, turintis 2000 metų išminties šaknis. Yra atgimęs naujoje Baltiškos Lilos versijoje ir virtęs nuostabia gyvenimo filosofija. Žaidimas padeda labiau pažinti ir suprasti save, gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

 Dažnai žmogus jaučiasi savo gyvenime pasiklydęs. Nežinantis, kokį geriausia priimti sprendimą savo kelyje, kuria linkme eiti, kaip atrasti savo vidinį pašaukimą, atskleisti talentus, sustiprinti sveikatą, pagerinti santykius, pasikviesti gausą į savo gyvenimą.

 Jūs galite ateiti su bet kokiu rūpimu klausimu ir žaidimo eigoje gauti atsakymą. Kiekvienas žaidimo langelis yra gyvas, kalbantis, nešantis svarbią informaciją.

 Žaisti galima gyvai arba internetu Baltiškos Lilos platformoje.

received_584446426790762-01.jpeg
IMG_20190702_214605_346.jpg

Sąmonės transformacijos seansas

  (Pa)sąmonės transformacijos seminarai ir individualūs seansai padės Jums išeiti iš užburto rato, atrasti ir transformuoti Jūsų pasąmonėje glūdinčius blokus ir prisipildyti aukštų vibracijų energija. Susitikimo metu galima pajausti savo natūralią prigimtį, kai atkrenta atitinkami mąstymo šablonai, kitų žmonių įtakos, balsai, tada keičiasi žmogaus pasaulėžiūra, charakteris ir mąstymas.

 Individualus seansas padės prieiti prie priežastinio lygmens ir atrasti priežastį, kodėl sveikata griūva, santykiai nesiseka, atsiranda finansinės problemos, kaupiasi skolos, kūrybinis potencialas užblokuotas, sunku kalbėti, išreikšti save, nėra intuicijos ir ryšio su visata ir t.t.  Taip pat  ši praktika padeda išgydyti sielos žaizdas, transformuoti nuodus į nektarą. 

 Seansai vyksta tiesiogiai ir nuotoliniu būdu.

bottom of page