top of page

Reiki ir jogos retritas "Atgimimas" Tenerifėje
02/03-08/03/24

 Įsivaizduok, kad tu leidi sau pradėti naują gyvenimo etapą ir pajausti, kas yra Sąmoningas rytas, diena ir vakaras. Kai tu leidi sau sustoti ir naujai patirti, užuosti, išgirsti, pajausti, suprasti. Leidi sau atsipalaiduoti ir būti tėkmėje. Leidi sau džiaugtis kiekviena akimirka, įkvėpimu, iškvėpimu. Buvimu su savimi ir bendraminčiais. Kai vandenynas nuplauna viską, saulė suteikia jėgos ir stiprybės, pati Tenerifės sala padeda atsiskleisti širdies čakrai. Tada tu pajausi, kad gyvenimas vėl suteikia tau naujus sparnus pakilti ir skristi. 

Įvairūs renginių maketai.png

Programa

 Užsiėmimai vyks Evelina Yoga studijos terasoje su nuostabiu vaizdu į vandenyną. Iš kurios atsiveria gražus vaizdas į La Gomeros salą, galima stebėti saulėlydžius, džiaugtis pavasarišku oru ir galimybe pabūti bendraminčių rate. 

Programa

Kovo 2 d.

Kovo 3 d.

 • 9 val. Reiki ratas, Gašio meditacija, Reiki kvėpavimo praktikos, Reidžiu - Reiki energijos pastiprinimas, intuityvus Reiki - savigydos seansas sau. 

 • 16 val. Prisilietimo menas - atpalaiduojančio masažo technika porose.

Kovo 4 d.

 • 9.15-10.45 val. Ryto Joga su Evelina

 • 13.30 val. NeurografikaDarbas su ribojančiais įsitikinimais.

Kovo 5 d.

 • 11 val. Neurografika. Ateities modeliavimas "Aš savo gyvenimo kūrėja, -as". 

 • 18-19.30 val. Vakaro joga su Evelina. 

 

Kovo 6 d.

 • 9.15-10.45 val. Ryto Joga su Evelina. 

 • 16 val. Grupinis koučingas, darbas su metaforinėmis kortelėmis. 

 • 18 val. Šiaurietiškas ėjimas su lazdomis pakrante.

Kovo 7 d.

 • 18-19.30 val. Vakaro joga su Evelina.

 • 20 val. Kakavos ceremonija "Širdies atvėrimo meditacija".

Kovo 8 d.

 • 9.15-10.45 val. Ryto Joga su Evelina.

 • 16 val. Reiki sensai porose. 

Kovo 9 d.

 • 9 val. Žygis į kalnus ( rekomenduojama speciali avalynė su grublėtu padu ). Planuojamas maršrutas apima gražius Tenerifės kraštovaizdžius, žydinčius migdolus, Teidės ugnikalnį.

Programos turinys gali keistis, atsižvelgiant į dalyvių pageidavimus.

Informacija

  Reiki retritą ves 

 Rūta Černiauskaitė - Ruta Healing Centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, Baltiškos Lilos meistrė, Tetha healing praktikė, (pa)sąmonės transformacijos meistrė, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, Neurografikos instruktorė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė.

 Evelina Iljušonok - sveiko judesio mylėtoja. Jogos vedlė renginiuose, stovyklose, grupinėse ir privačiose sesijose. Lietuvos jogos asociacijos ir federacijos narė. Mylinti garsą ir jo skleidžiamą vibraciją, todėl sesijos dar stipresnės ir atpalaiduojančios. Šiaurietiško vaikščiojimo entuzijastė. Tetha healing ir Reiki praktikė.

 Reiki retritas skirtas visiems, kurie domisi ar praktikuoja  Reiki, nori gauti naują impulsą, pastiprinti Reiki energijos tekėjimą, transformuoti neigiamus įsitikinimus, programas, sustiprinti savigydos galias. Kartu medituoti, dalintis įžvalgomis, tobulėti ir augti Reiki erdvėje.  Dalyviams bus suteikiamas Reidžiu. Reiki erdvėje mes naudosime ir jogos, Neurografikos, Baltiškos Lilos žinias ir praktikas. 

 

  Seminarai vyks: Evelina Yoga studijoje, Travesía de San Vicente, 19, Alcala, Tenerife, Spain.

  Pradžia: kovo 2 d.  8 val. 

  Dalyvio mokestis: 7 d. - 350 Eur, 6 d. - 330 Eur, 5 d. - 300 Eur, 4 d. - 260 Eur. ( P.S. Kovo 9 d. neskaičiuojama ). 

  Atvykimas: dalyviai patys organizuojasi atvykimą į Tenerifės salą ir į seminaro vietą. Mes galime padėti suorganizuoti ir apjungti žmones vykstančius iš skirtingų miestelių ( jeigu bus poreikis ). Kiek galėsiu, tiek padėsiu ieškant geriausius variantus atvykti į Tenerifės salą ( Pietinės dalies Reina Sofija oro uostas).

  Apgyvendinimas: mes galime padėti surasti apgyvendinimo vietą. 

  Rekomendacijos: tuo metu Tenerifės pietuose vyrauja 20-25 laipsnių temperatūra dienos metu. Planuojant išvykas į kalnus reikia šiltesnių drabužių. Su savimi į seminarą atsivežkite: užrašus, nuo saulės kremą, Baltiškos Lilos žaidimui - savo talismaną, su kuriuo žaisite žaidimo eigoje. Neurografikai: galite atsivežti A3 arba A4 balto popieriaus lapus, juodus markerius (rekomenduoju 1-2 mm., 1-3 mm., 2-3 mm.), spalvotus pieštukus arba žymeklius. Jeigu neturėsite priemonių, suteiksime vietoje. 

  Vietų skaičius ribotas, prašau registruotis iš anksto.

  Informacija: +37063300011, rutahealing@gmail.com