top of page

Saviugdos knyga "Sielos dienoraštis"

 Kai Siela išsilaisvina, ji išskleidžia sparnus. Sukurkime kartu Sielos erdvę, kur galite pajausti artimą buvimą su savimi. Ten kur gera būti ir kartais net nesinori grįžti.

 Siela atėjo į šią planetą Žemę su misija. Tų žmonių, kurių sąmonė yra prasiplėtusi, supranta, kad yra daugiau nei tik fizinis kūnas. Kad žmogus turi ir Sielą.  Tie žmonės, kurių supratimas yra dar labai žemiškas, jų Siela dar neprabudusi. 

 Sielos evoliucija vyksta individualiai. Jeigu žmogus pats neatsibunda, jį pažadina gyvenimas. Dažnai prabudimą sąlygoja skaudūs faktoriai: liga, skyrybos, skaudūs išgyvenimai. Nes komforto zonoje Siela užmiega... 

 Kai žmogus prabunda, prasideda stiprus išsivalymo ir transformacijos procesas. Pradeda keistis įsitikinimai, mąstymo programos, prasiplečia vidinė erdvė, keičiasi bendraminčių ratas. Atsiranda supratimas, kad esate daugiau nei fizinis kūnas... Kad egzistuoja ir Siela, energija, kiekvienas žmogus turi savo vibraciją, aurą.

Kviečiu atrasti daug naujų gilių įžvalgų "Sielos dienoraščio rašymo grupėje".

Jūs galite atskirai įsigyti knygą ir pildyti savarankiškai arba įsigijus dalyvauti ir uždaroje bendraminčių rašymo grupėje.

Knyga "Sielos dienoraštis" + dalyvavimas uždaroje FB grupėje dabar 33 Eur. Prisijungti galite bet kada

Atskirai knygos "Sielos dienoraštis" kaina 19 Eur. 

Informacija apie knygą:

Knyga yra beveik A4 formato, 80 puslapių, įrišta spirale.

Siuntimas Lietuvoje: 2 Eur. Pristatymas paštomatu.

Siunčiame ir į užsienį. Kaina priklausys nuo siuntimo šalies.

Pristatymas paštu. Pristatymas Europoje 1-2 savaitės. Pristatymas kitose šalyse 2-3 savaitės.

Užsakyti: https://forms.gle/aARm7L6RiZ1bukm2A

Arba https://www.rutahealing.lt/shop

White Feminine Facebook Cover (1).jpg

 Sielos dienoraštis – tai asmeninio augimo ir dvasinio tobulėjimo įrankis, kurį sudaro savistabos pratimai ir užduotys. Rašymas padeda sutelkti dėmesį, ugdyti savistabą, išlieti susikaupusį vidinį turinį, permąstyti gyvenimą, gauti gilias įžvalgas, stebėti pokyčius savo viduje.

 Dienoraštį galima pildyti individualiai arba prisijungti prie uždaros FB grupės, kurioje dalinsimės savo patirtimi, įžvalgomis, kartu atliksime dienos užduotis. Bus sukurta saugi energetinė erdvė, kurioje Jūs jausite vedimą ir palaikymą.

Koks tavo Sielos gylis?

Sielos erdve.jpg
bottom of page