top of page

Ruta Healing rudens seminaras sodyboje Brazylija

Reiki praktikos | Meditacijos | Baltiškos Lilos žaidimas | Neurografika | Ryšio su protėviais atstatymas

Rugsėjo 29 - Spalio 1 d.

2023 m.

  Ruta Healing rudens seminaras yra skirtas sustiprinti ryšį su Visata ir protėviais, atstatyti vidinę harmoniją ir balansą. Seminaro pradžioje vyks Reiki meditacija, kuri padės išsivalyti nuo visų neigiamų informacinių energijų ir užsipildyti aukštomis vibracijomis. Taip mes paruošime save sekančiam etapui - ryšio su protėviais atstatymui. Žmogus, kuris atėjo į šį pasaulį per sunkumus, cezario pjūvį, galėjo netekti ryšio su protėviais. Mūsų ryšys yra reikalingas tam, kad turėti stiprų giminės palaikymą, apsaugą. Vėliau pereisime prie Metamorfinio masažo, kurio dėka Jūs galėsite siųsti gyvybinę energiją į prenatalinį laikotarpį, kurio metu formavosi visos Jūsų savybės. Šio masažo metu vyks transformacija vidinių įtampų, blokų, kurios susiformavo tuo laikotarpiu. Bus atstatomas harmoningas In ir Jan energijų tekėjimas per kūną.

 

 Seminaro metu Jūsų laukia daug stiprių praktikų, nuostabios meditacijos, dvasinės praktikos, Baltiškos Lilos žaidimas ir nuostabi draugija, su kuria gera būti, patirti ir dalintis. Seminaras vyks nuostabioje, Rokiškio rajone esančioje sodyboje Brazylija ant Dviragio ežero kranto. 

Foggy Lake

                                                                          Seminaro programa

 

Penktadienis

Individualios praktikos

Nuo 16 val. dalyvių atvykimas 

18 val. Vakarienė

19.30 val. Reiki meditacija, praktika "Ryšio su protėviais atstatymas", Metamorfinis masažas. 
 


Šeštadienis

8 val. Ryto ritualai. Reiki meditacija, seansas sau. 
9.30 val. Pusryčiai

10.30 val. Neurografikos praktika "Giminės mandala"
13.30 val. Pietūs
14.30 val. Baltiškos Lilos žaidimas

18.30 val. Vakarienė

19.40 val. Ošo meditacija. Ošo yra šiuolaikinis mistikas, kurio mokymai turėjo įtakos milijonams įvairaus amžiaus žmonių. Jo unikalios "aktyviosios meditacijos" skirtos kūne ir prote sukauptiems stresams išvalyti, ir patirti meditacinę būseną.  "Mano patirtis rodo, kad po dinaminių meditacijų žmonių kūnai tampa plastiškesni, lengvesni, įsivyrauja natūrali tyla, ramybė ir harmonija"- Renata Purkinaitė, Ošo meditacijų meistrė. 
21 val. Pirties ritualai, maudynės ežere ( pirtis už papildomą mokestį )Sekmadienis


8 val. Ryto ritualai. Ošo Kundalini dinaminė meditacija
9.30 val. Pusryčiai

11 val. Reidžiu - Reiki energijos pastiprinimas. Pilnas Reiki seansas porose. 

13.30 val. Pietūs
14.30 val. Eriksoninė hipnoterapija. Tema - Subasmenybės. Kartais viena mūsų dalis nori gyventi sveikai, o kita - atvirkščiai. Kitą kartą viena mūsų dalis nori pasiekti tikslus, o kita sėdėti ant sofos ir t. t. Mūsų galvoje balsai, kurie nesusitaria siekti to, kas mums atrodytų geriausia. Ši praktika padės suvienyti dvi skirtingas mūsų subasmenybės dalis ir integruoti siekiant naudingų tikslų.

 


Papildomos paslaugos:


• Dvasinio stuburo ištiesinimo seansas

• Reiki seansas

• Regresinė hipnoterapija


 

  Šis seminaras yra skirtas žmonėms, kurie nori tobulėti dvasiškai, sąmoningai transformuoti neigiamas informacines energijas, aktyvuoti savigydos jėgas, susipažinti su Reiki sveikatinimo sistema, filosofija ir praktikomis, išmokti medituoti, atrasti vidinę ramybę, harmoniją. Išmokti padėti sau ir kitiems, tapti sveikais, laimingais ir gyventi pilnavertį, sėkmingą gyvenimą. 


Seminarą ves:

Rūta Černiauskaitė -
Reiki meistrė-mokytoja, Baltiškos Lilos meistrė, Neurografikos instruktorė, (pa)sąmonės transformacijos meistrė, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė.

FB: Ruta Healing centre | Facebook

INST: ruta_healing

www.rutahealing.lt 

Renata Purkinaitė - sertifikuota Osho instituto dinaminių meditacijų intruktorė, Eriksoninės bei regresinės hipnoterapijos instruktorė, emocijų paleidimo intruktorė, Dvasinio stuburo ištiesinimo bei Reiki praktikė.

Paaiškinimai

 

Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime panaudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai. Reiki sistemoje yra trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN. 

Regresinė hipnoterapija - pasąmonės informacijos saugykla. Hipnoterapija atliekama žmogui gulint, atsipalaidavimo būsenoje. Seanso metu žmogus viską jaučia, supranta. Regresinė hipnoterapija padeda žmogui surasti bet kokius atsakymus į jam dominančius klausimus, kurie jam yra aktualūs. Seansas trunka nuo 1 iki 2 valandų.


BENDRA INFORMACIJA


Vieta: sodyba “Brazylija” ant Dviragio ežero kranto, www.sodyba-brazylija.lt ( Rokiškio raj. ), video nuoroda 
Data: rugsėjo
 29-spalio 1 d. 

Seminaro kainos ( apgyvendinimas ir maitinimas 3 kartus per dieną - įskaičiuota )
· 230 Eur ( atvykimas nuo 16 val. )

Vietų skaičius seminare ribotas. Kviečiame iš anksto registruotis.

Registracija: https://forms.gle/271gxm4JVuG3DWx67

Atvažiavimas: savo transportu arba kartu su kitais dalyviais

Dalyvių amžius: nuo 18 metų iki ∞ arba nuo 16 metų su tėvų leidimu. 

Atvykti galite ir su kitais seminaro dalyviais. Informuokite iš kurio miesto esate.


Maitinimas: sveikas, tris kartus per dieną. Jeigu esate veganai, vegetarai ar alergiški tam tikriems produktams, prašome pranešti iš anksto.


Su savimi reikia turėti: sąsiuvinį užrašams, laisvą sportinę aprangą, maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, higienos priemones, šilstas kojines. Praktikoms: jogos kilimėlį, pleduką, pagalvėlę, A3 arba A4 balto popieriaus lapus, mėgstamus juodus markerius ( rekomenduoju 1-2 mm., 1-3 mm., 2-3 mm. ), pieštukus ar spalvotus žymeklius. Jeigu neturėsite, priemones suteiksime vietoje.

Informacija ir registracija:
Rūta: +370 633 00011, rutahealing@gmail.com

bottom of page