top of page

RUTA HEALING SEMINARAI

 Ruta Healing seminarai - dvasinio augimo ir tobulėjimo erdvė, kurioje Jūs galite grįžti į save, į savo natūralią būseną. Pradėti pažinti save giliau, kitame lygmenyje ir atgimti naujame išmatavime. Tai erdvė, kurioje Jūs galite prisipildyti subtiliomis energijomis, kurios aktyvuoja savigydos jėgas, savireguliacijos procesą organizme. Energija harmoningai pasiskirsto po visą Jūsų sistemą, energetiškai valo ir transformuoja visas neigiamas informacines energijas, pakelia vibracijų dažnį. Mentaliniame lygmenyje dirbame su mentaliniais blokais, ribojančiais įsitikinimais, senais mąstymo šablonais. Emociniame lygmenyje mokomės pajausti skirtingas emocijas, jas pastebėti ir identifikuoti, o kur jos mane veda? Dėka seminarų įvairovės ir profesionalaus vedimo Jūs galite jau dabar sąmoningai pradėti dirbti su savo kūnu, emociniu ir mentaliniu lygmenimi, sąmonę, pasąmone ir savo energija. Pajausti transformacijos galią ir Sielos atgimimą. 

 

 Ruta Healing seminarai apima šias gyvenimo sritis: sveikatą, santykius, materialinę gerovę, savirealizaciją. Jei jauti, kad vienoje iš šių sferų tau nesiseka, reiškia dar turi ribojančių įsitikinimų. Jeigu nori savo gyvenime pokyčiu, pradėk jau dabar!

Reiki seminarai

 Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gyvybinės energijos šaltinio. Kurį galime naudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai.

 

 Reiki sistemą sudaro trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN.

  • Reiki I pakopos mokymai Shoden 

  • Reiki II pakopos mokymai Okuden

  • Reiki III pakopos mokymai Shinpiden

 Norite mokytis Reiki jau dabar? Kreipkitės el. paštu: rutahealing@gmail.comMokymai vyksta individualiai arba grupėse, gyvai arba internetu, lietuvių, rusų, anglų kalbomis. 

Copy of Beige and Brown Realistic Candles Boho Moodboard Photo Collage Your Story.jpg
DSC_2080copy.jpg

Išgydyk Sielos žaizdas
kursas online 

Kaip viduje, taip ir išorėje,

Kaip viršuje taip ir apačioje.

Paverskime savo baimes džiaugsmu,

Nepasitikėjimą – į meilę sau,

Atstūmimą – į priėmimą.

 

 Ši programa – tai meditacinė kelionė į savo vidinę erdvę, sielos pasaulį, pasąmonės lygmenį. Pasitelkę aukštų vibracijų energijas galime išgydyti savo sielos žaizdas, transformuoti nuodus į nektarą. Tai savotiška sielos alchemija, kai galime daryti stebuklus ir stebėti pokyčius realiame pasaulyje.

  „Asmeninės pasąmonės turinį sudaro sąmonės į pasąmonę „išstumti“ tokie psichiniai reiškiniai, kurie žmogui nemalonūs arba kurie dėl moralinės aplinkos poveikio labai nepatogūs ir nepriimtini, – tai primityvūs jusliniai instinktai, liguistos nuotaikos bei idėjos, įvairios fobijos, pradingę arba tyčia užmiršti skausmingi atsiminimai bei vaizdiniai, įvairūs jusliniai suvokiniai, kurie nepakankamai subrendę ir per silpni, kad pasiektų sąmonę. O tas vadinamasis „išstūmimas“ – tai tam tikras gynybinis psichikos procesas, kuris veikia žmoguje visą gyvenimą.” C.G. Jungas.

Sielos dienoraščio rašymo grupė

 Kviečiu kartu rašyti Sielos dienoraštį ir patirti daug gilių įžvalgų. Jūs galite bet kada prisijungti prie grupės.

 Kai Siela išsilaisvina, ji išskleidžia sparnus. Ji yra pasiruošusi kilti ir skristi. Sukurkime kartu Sielos erdvę, kur galite pajausti artimą buvimą su savimi. Ten kur taip gera būti ir kartais net nesinori grįžti.

 Siela atėjo į šią planetą Žemę su misija. Kiekvieno žmogaus tikslas yra dvasiškai tobulėti ir augti. Dauguma žmonių yra nutolę nuo savęs, nes jų dėmesys yra nukreiptas tik į išorinį pasaulį. Jie tiki tik tuo, ką mato. 

 

 Tie žmonės, kurie dvasiškai nubudo, supranta, kad yra daugiau nei fizinis kūnas. Nei tos materialios formos, ką jie mato. Egzistuoja kažkas subtilaus ir didingo, ką galima pajausti širdimi. 

 Sielos prabudimą dažniausiai sąlygoja skaudūs faktoriai: liga, skyrybos, skaudūs išgyvenimai. Nes komforto zonoje Siela dažnai sustingsta....

IMG_20190702_214605_346.jpg

Tylos meditacija
kiekvieną pirmadienį 20 val. online

Mieli bendraminčiai, kiekvieną pirmadienį 20 val. kviečiu į  Tylos meditaciją "Sugrįžimas namo".

Tyla - kai ištirpsta informacinis triukšmas.

Tyla - kai nurimsta triukšmingos mintys.

Tyloje gimsta šviesa ir ramybė.

Tyloje atrandi savo tikrą esybę.

 Ten kur vidinė tylą, ten yra tikra ir stipru, pajausti save Čia ir dabar, vienybėje su savimi, bendraminčių ratu ir Visata.

Kviečiu tave palydėti į sakralią tavo vidinę erdvę Tyloje.

Energetiniai mainai - Padėka. 

Šia informacija galite pasidalinti ir su savo draugais. Tegu mūsų šviesos ratas plečiasi. Galite kviesti rusakalbius ir angliakalbius žmones. Galiu laisvai kalbėti 3 kalbomis.

Iki malonaus susitikimo šviesos rate. Kartu yra žymiai maloniau medituoti nei vienam.

Rūta Černiauskaitė

Baltiškos Lilos žaidimas

 Lila – gyvenimą transformuojantis žaidimas, turintis 2000 metų išminties šaknis. Yra atgimęs naujoje Baltiškos Lilos versijoje ir virtęs nuostabia gyvenimo filosofija. Žaidimas padeda labiau pažinti ir suprasti save, gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

 Dažnai žmogus jaučiasi savo gyvenime pasiklydęs. Nežinantis, kokį geriausia priimti sprendimą savo kelyje, kuria linkme eiti, kaip atrasti savo vidinį pašaukimą, atskleisti talentus, sustiprinti sveikatą, pagerinti santykius, pasikviesti gausą į savo gyvenimą.

 Jūs galite ateiti su bet kokiu rūpimu klausimu ir žaidimo eigoje gauti atsakymą. Kiekvienas žaidimo langelis yra gyvas, kalbantis, nešantis svarbią informaciją.

 Žaidimas vyksta gyvai ir online, specialiai sukurtoje Baltiškos Lilos žaidimų platformoje.

IMG_20220822_094015.jpg
bottom of page